KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14943010
nr 1494 3010
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Venedig. Signerad. Olja på pannå, 55x38 cm, yttermått inklusive ram: 63x46 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:39:48
28/9 19:00:09